054-7248448

הדמיות אדריכליות


לפני שמתחילים לבנות בית פרטי, מבנה לעסק קטן או בניין שלם לחברה גדולה, ישנם מספר תהליכים שצריך לבצע לפני תחילת הבנייה.

אחרי שקיבלתם היתרי בנייה מהעירייה וראיתם את העיצוב פנים של המעצב הגיע הזמן לדעת כיצד יראה המבנה עצמו הסביבה הטבעית שלו ראשית לצורך הבנה טובה שלכם כיצד התוצאה הסופית תהיה ושנית לאלו מכם שרוצים לפרסם ולשווק את המבנה החדש לציבור הרחב.

מי צריך הדמיות אדריכליות ?


הדמיות אדריכליות חשובות לצורך קבלת היתרי בנייה כאשר מדובר בפורייקט מגורים או בפרוייקט משרדים גדול, כאשר מדובר בפרוייקטים של נדל"ן שיהיה מיועד להשכרה או לקנייה, הדמיה אדריכלית של הפרוייקט תהווה מרכז שיווק ופרסום הפרוייקט בפרסומות טלוויזיה, פלאיירים ופרסום באינטרנט.

כיצד הדמיות אדריכליות מסייעות ללקוח


השתלבות הבמנה בנוף הסביבתי היא אלמנט מכריע לעיצוב הפנים של החללים בתוך המבנה, כך למשל מבנה בעיר עתיקה עם ציפוי אבן ירושלמית תסלול את הדרך לעיצוב פנים הכולל צבעים חמים עם ריצוף ייחודי וקווי מתאר מזרחיים.

עם מדבר מבמנה במרכז עם חדשה המוקף פארקים ירוקים וגורדי שחקים, עיצוב הפנים יהיה בקווים מודרניים חדשניים וצבעים בהירים יותר.

לכן הדמיה אדריכלית של במנה מסייעת לנו לראות בצורה את המבנה בסביבתו האורגנית ונותנת לנו אבן דרך לתחילת הפרוייקט וביצוע מושלם ללא תקלות וצורך בשינויים.

משרד האדריכלות "אורית כהן" מתמחה בביצוע הדמיות אדריכליות ונשמח להעמיד עבורך את הנסיון הכלים והידע שלנו בביצוע הדמיה אדריכלית ואפיון המבנה.
מקבץ הדמיות אדריכליות
גן בירושלים -סקצ'אפ
רחבת בית ספר באשדוד- סקצ'אפ
חידוש רחוב מנוחה ונחלה רחובות- סקצ'אפ
מרכז קהילתי באיזור ירושלים- סקצ'אפ
בנין מגורים באזור ירושלים
מתחם מגורים +מרכז מסחרי בירושלים
וילה באיזור שוהם
וילה בצפון הארץ
גן בירושלים העתיקה
אורית כהן אדריכלות הדמיות אדריכליות ורישוי עסקים