054-7248448

עיצוב פנים מוצלח בשילוב רהיטים מעוצבים

עיסוק בעיצוב פנים הוא אינו עיסוק פשוט כלל, הוא חייב לכלול מגוון רחב אלמנטים:
רצון הלקוח, צרכיו הפונקציונליים, גובה התקציב שלו, צו האופנה העכשווי מבחינת סגנון העיצוב, יתרונות מול חסרונות של החלל המיועד לעיצוב וכיוצא מכך. בדיוק בשל הסיבות הללו עיצוב פנים בכלל ובפרט מעצב פנים חייב להיות אדם מקצועי ורגיש לצרכיו של הלקוח.


במאמר שלפניכם נסקור את הדרכים בהן מעצבי פנים משדרגים את העיצוב עליו הם אחראים בעזרת...
איך לא, רהיטים מעוצבים - בואו נתחיל.
 

רהיטים מעוצבים כחלק בלתי נפרד מהליך העיצוב

רגע לפני שנפרט ונכנס לעובי הקורה בכל הנוגע לרהיטים מעוצבים, בואו ננסה לברר בעצם מהם רהיטים מעוצבים:
ריהוט מעוצב יוקרתי הוא למעשה ריהוט ייחודי, כזה שבלתי ניתן למצוא ברשתות הריהוט השונות. הסטנדרטים בהם עומדים הרהיטים הללו הם גבוהים בצורה ניכרת (בשל חומרי הגלם האיכותיים מהם הם עשויים, העיצוב הייחודי והספציפי ללקוח וכיוצא מכך) – מה שהופך אותם לבעלי מראה מפואר ולרהיטים "בעלי אורך חיים" גבוה הרבה יותר.  בואו נעבור לדרך בה מעצבי פנים משתמשים באפשרות זו.


חשוב להבין: אפשרות זו נהדרת לא רק בשל היתרונות השונים שברורים לכולנו, מדובר על אפשרות המצליחה, מחד גיסא – לשדרג את מראה הבית ומאידך גיסא למצוא פתרונות חכמים לבתים עם בעיות מקום או צרכים ספציפיים.

לדוגמא: אם מדובר על עיצוב חלל קטן ובעייתי ואנו רוצים להתאים עבורו רהיטים שיתאימו לגודל הספציפי שלו, לצורה, לחסרונות שלו וכמובן – לבחור בצבעים שיגרמו לחלל להיראות גדול יותר הרי שרהיטים מעוצבים בהתאמה אישית ייעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר.

כמו כן, מעבר לאפשרות של ריהוט יוקרתי בהתאמה לחללים קטנים, מעצבי פנים אוהבים להשתמש באפשרות זו לעיצוב בכלל בשל העובדה שמדובר על רהיטים המוסיפים יוקרה ופאר למראה הבית ויכולים לבנות רהיטים מאסיביים – פינת אוכל מעוצבת וגדולה מהסטנדרט, ספרייה חזקה ובעלת מראה מיושן לסלון וכדומה.

אז מה בעצם מומלץ?

ראשית כל, כשמדברים על רהיטים מעוצבים יוקרתיים הרי שתמיד עדיף ללכת לחברה וותיקה בתחום, כזו שיכולה להעניק היצע נרחב של עיצובים, חומרי גלם ואף לצייר סקיצות של הרהיט בכדי להבין, פחות או יותר, מה תקבלו. כאמור, אם ניתן ללכת עם מעצב פנים לחברה זו הרי שהדבר אף מומלץ יותר כך שבעל מקצוע יוכל לפקח על העניין ובמידת הצורך לערוך שינויים.

>> המאמר והתמונה באדיבות צוות האתר Y4U.co.il - ריהוט מעוצב לבית, לגן ולמשרד
 
אורית כהן אדריכלות הדמיות אדריכליות ורישוי עסקים