054-7248448

עבודות גבס מיוחדות לסלון

עבודות גבס לא בכדי הפכו לפופולריות בקרב המונים ונראה כי לא מעט אנשים מתעניינים בעבודת גבס לביתם, בעיקר לחלל הסלון. חלל הסלון הוא לב ליבה של כל בית ונראה כי לו יש נוכחות רבה ולרוב הוא מוצג בפתח של כל בית. במקום זה אנו מארחים בני משפחה וחברים, סועדים יחד ארוחות שישי וחגים, לכן הוא חייב להיות מזמין ומעוצב בקפידה על פי הטרנדים האחרונים.

אם בעבר חומר הגבס היה מוכר לנו יותר כחומר המשמש לחציית מרחבים, כיום הדבר הינו שונה לחלוטין. עם אותם קורות גבס ניתן ליצור יצירות מרשימות ביותר מהו לא ניתן להתעלם כלל וכלל וזאת תודות לחומר הגבס הגמיש אשר מאפשר לקבלני גבס ליצור איתו עבודות אמנות יפיפיות לכל הדעות.

למה דווקא עיצובים מגבס?

חומר הגבס, מעבר להיותו נוח וגמיש לעבודה, נראה כי לו יתרון נוסף והוא - העלות הזולה של החומר ביחס לחומרים אחרים, כך שכיום כל אחד יכול להרשות לעצמו לבצע עבודות גבס מיוחדות ולעצב את חלל הסלון שלו במגוון רב של דקורציות ועיצובים מרשימים מגבס על מנת לקבל סלון מזמין ויפה ביותר. מעבר לכך, חומר הגבס אינו מלכלך ביחס לבנייה המסורתית, והעבודה איתו נעשית באופן מהיר, מה שמאפשר לקבלני גבס לסיים את העבודה תוך ימים ספורים, כך שאין צורך כלל וכלל לפנות את הבית על מנת לבצע בו שיפוץ.

מה ניתן לבנות מחומר הגבס בסלון?

בסלון יש מבחר רב של רהיטים ויצירות אותם ניתן לבנות דווקא מחומר הגבס. ראשית, נתחיל בהנמכת תקרות מגבס, וקישוט התקרה ממסגרת גבס מרשימה שיכולה לשדרג כל חלל. לאחר מכן, יש את כל נושא הריהוט מגבס, אם זה ספריות, מדפים, נישות, ברים, דלפקים, ויטרינות, מסגרות, מזנונים ועוד מגוון רב של יצירות שיעטרו את ביתכם בטוב טעם. חומר זה הינו עמיד לזמן ארוך וניתן לצבוע אותו בכל צבע שתרצו, אם זה צבע רגיל או שליכט ואפילו ניתן להדביק עליו טפטים שנעשו טרנד לוהט בשנים האחרונות. אם כך, עם כל כך הרבה יתרונות, אין פלא שחומר הגבס כל כך פופולרי. 
אורית כהן אדריכלות הדמיות אדריכליות ורישוי עסקים