054-7248448

יתרונות הדמיות תלת ממד

לפני שאנו קונים בית ומשקיעים בשיפוצו מבלי לדעת כיצד התוצר הסופי יראה כמקשה אחת, ניתן לבקש ממשרד האדריכלים שלנו הדמיית תלת מימד של המבנה לצורך חישוב גודל החדרים והאזורים עצמם.

הדמיות תלת ממד היא יכולת טכנולוגית אשר בעזרת מחשוב מתקדם מסייעת בתחומים רבים. הבולט מבניהם הוא תחום האדריכלות שלשמו יוצרים הדמויות אדריכלות רבות.

שרטוטים, איורים ונתונים יבשים אינם מספיקים על מנת לתת תמונה מדויקת של גוף במרחב. כידוע, אין טוב יותר ממראית עין, במיוחד אם מדובר בתכנון של מבנה אשר בנייתו מצריכה כספים רבים ועמידה בתקנים מחמירים. כלומר, כשאין מקום לטעיות, עדיף להשתמש בכלי שייתן את התמונה המדויקת ביותר לגביי לתוצר הסופי.

מהי הדמיית תלת ממד ?


הדמיה תלת ממדית, היא הדמיה  אשר נעשית באמצעות נתונים מרחביים כמו גובה רוחב אורך עובי וכו' ,המוזנים לתוך תוכנה ייעודית שתפקידה לעבד את הנתונים לכדיי מודל תלת ממדי של עצם מסוים.  ישנן תוכנות ממוחשבות שונות שזוהי מטרתן- ליצור מודל אשר ימחיש באופן המציאותי ביותר את המבנה שעתיד להיבנות, ושלמעשה יפיח חיים בשרטוטים האדריכליים.

ההדמיה התלת ממדית מאפשרת מבט נרחב על התכנון, ניתן לראותו ולהראותו מכל זווית, לשנות ולעצב את כל הפרטים- הגימור, הטקסטורה, הצבעים מיקום חדרים רהיטים ואפילו מוצרי חשמל בעיצוב וצבע משלים לתכנון העיצוב של הבית, והכל במהירות וביעילות.

יתרונות ההדמיות האדריכליות


היתרון המרכזי שניתן לקבל מעיצוב הדמיות אדריכליות הוא שניתן לראות את התוצר העתידי עוד לפני תחילת העבודה, ולערוך בו את השינויים הרצויים, ובכך לחסוך בעלויות כספיות, בזמן ובמשאבים שונים בצורה משמעותית ביותר. בנוסף, רמת הגימור שמאפשרת תוכנה ממוחשבת תהיה מדוייקת וחפה מטעויות אנוש. יתרון נוסף הוא שהדמיות אדריכלות מאפשרות גם ללקוחות לקבל תמונה טובה ומהימנה של המוצר העתידי שעליו ישלמו.

היסוד העיקרי של כל פרויקט אדריכלי הוא התכנון, לכן חשוב שזה יתבצע בצורה הטובה והמהמנה ביותר. כך ניתן לזכות גם בצמצום הוצאות, בדיוק מושלם ובתוצר סופי מרשים ואיכותי.
אורית כהן אדריכלות הדמיות אדריכליות ורישוי עסקים