054-7248448

לא נכנסים לדירה חדשה מבלי להתייעץ עם אדריכלית

היום בו אנו מקבלים מפתח לדירה משלנו הוא אחד מהימים המרגשים ביותר בחיינו, ורבים חוגגים אותו במגוון דרכים כדי לציין את המאורע. לפני שנכנסים לדירה המיוחלת, יש לבדוק מספר דברים חשובים כמו התפקוד של התשתיות, מצב הדירה הכללי ועוד, מה שנכון במיוחד בכל הנוגע לדירות יד שנייה.

כיצד לעשות זאת נכון?

דבר חשוב נוסף שצריך לעשות לפני הכניסה הוא לעצב אותה לפי טעמכם על מנת שתוכלו לגור במקום שאתם נהנים לשהות בו ומתאים לכם. עיצוב מחדש של הדירה יאפשר לכם להקנות לה את המראה שתמיד דמיינתם לעצמכם ולהיכנס למקום מיוחד משלכם שישמש לכם כנווה מדבר פרטי משלכם.
 
עיצוב של חדר אחד בבית הוא אתגר לא קטן, ולכן כמדובר בעיצוב של דירה שלמה האתגר גדל פי כמה. כדי שתוכלו לחסוך לעצמכם זמן רב ולא לבלות את הרגעים הפנויים שלכם בעיצוב של הדירה החדשה שלכם, חשוב שתתייעצו עם מומחה בנושא, וליתר דיוק עם אדריכלית מנוסה, שתוכל לחלק ולעצב את החלל שלכם באופן שפשוט לא ניתן לעשות בלי עזרה מקצועית.


נכנסים לדירה חדשה? התייעצו עם אדריכלית!

כולנו אוהבים לחשוב על עצמנו בתור מעצבים חובבנים, אך כשמנסים לתכנן עיצוב של דירה שלמה רואים עד כמה המשימה לא פשוטה. עיצוב עצמאי של דירה חדשה שאתם קונים באזורים נחשקים, כמו דירות למכירה בחדרה למשל, עלולה להביא עמה לקשיים רבים ולהוצאות מיותרות. אם למשל אתם לא מודדים כל דבר שדורש זאת, אתם עלולים לרכוש יותר מדי או פחות מדי פריטים, מה שלא יאפשר לכם לנצל את חלל הדירה שלכם במלואו.

לעומת זאת, עיצוב צמוד עם אדריכלית מקצועית יאפשר לכם לנצל בצורה מקסימלית את שטח הדירה שלכם ולהתאים לו פריטים שיחמיאו לו הן מבחינת הגודל והן מבחינת מראם. יתרון משמעותי נוסף בעיצוב עם מומחית הוא היכולת שלה להבין בדיוק מה שאתם רוצים וצריכים כדי להתאים את המראה של הדירה לטעמכם ולאופייכם, כך שתרגישו שאתם נכנסים לבית ולא לדירה עם ארבע קירות שאתם לא מרגישים מחוברים אליה.

דבר חשוב נוסף הוא שאדריכלית מומחית תדע להגיד לכם אילו תוספות או שינויים שאתם רוצים לעשות הם מותרים על פי חוק, ואילו דורשים היתרי בנייה מיוחדים. באופן הזה לא תצטרכו לחשוש שמא אתם עושים עבירה תעלה לכם כסף רב בעתיד, מה שייקר את עלויות הרכישה הגבוהות ממילא.

אורית כהן, אדריכלית מומחית למעלה מ-10 שנים, תאפשר לכם לקבל את כל הדברים הללו ועוד רבים אחרים הודות לעין עיצובית וידע נרחב בנושא. עם אורית תוכלו לקבל את הבית שתמיד חלמתם עליו בלי שתצטרכו להשקיע אנרגיות וזמן שלא תמיד יש לכם עבור הנושא הזה. אז לפני שאתם עוברים דירה, אל תדלגו על ייעוץ עם אדריכלית מומחית, זה יהווה את ההבדל בין בית חם לדירה קרירה. 
אורית כהן אדריכלות הדמיות אדריכליות ורישוי עסקים