054-7248448

סטודיו הדמיות אדריכליות

תכנון כל פרויקט בניה חייב להתבסס על תכניות הנעשות על ידי ארכיטקטים ומעצבי פנים מנוסים. כל התכניות מתוכננות על פי נתונים שונים שחלקם מוכתבים על ידי חוקי ותנאי הבנייה לאתר, ואחרים, על פי  אלמנטים המבוקשים על ידי בעלי הפרויקט. בתוך הנתונים הקבועים והמאושרים יש מידות מגרש, אחוזי בניה, גודל מבנה, מיקומו ביחס לשטח, מספר קומות, חניות נדרשות ועוד כהנה וכהנה. לאחר השקעת עבודה רבה נוצרות התכניות שעל פיהן ייבנה הפרויקט והן כוללות מפרט מפורט ונתונים מדויקים של מידות וכיוצא בזה, יש קושי רב ומובן לראות בדמיון את הבניין שיוקם כפי שהוא משתקף בתכניות. את הקושי הנ"ל ניתן לפתור בעזרת הדמיות אדריכליות ממוחשבות.

הדמיות אלו יכולות להינתן לכל סוגי הפרויקטים לבנייה ובין היתר, לבתים פרטיים, מגדלי מגורים ובנייה רוויה אחרת, תמ"א 38, פינוי ובינוי וכדומה. בנוסף להדמיות חיצוניות ניתן לערוך הדמיות פנים לחללים וחדרים פנימיים של המבנה. כך, יוכל כל בעל נכס לראות על מחשב את המרחב הפנימי, המטבח המיועד, הסלון, חדרי השינה והילדים. במידה ומדובר על בית עם מספר קומות, אז גם את המדרגות ומיקומן ועוד. הכול יהיה דומה למראה הסופי. למעשה, הכלי הזה ממחיש, הלכה למעשה, את מה שיהיה בפועל. יתרון גדול נוסף הוא שכאן ניתנת הזדמנות לבצע שינויים נדרשים כבר בשלב התכניות.

חשיבותן של הדמיות פנים

הדמיות פנים חשובות מאוד וכוללות תאורה, טקסטורה וקומפוזיציה של אלמנטים שונים וכדומה. הן מתבצעות על ידי צוות מומחים שכולל אדריכלים, הנדסאים, מעצבי מוצר וגרפיקאים אשר משתמשים בתוכנות הדמיה מקצועיות. כל התשתית הזאת נועדה לספק ללקוח את ההדמיה המוצלחת והריאלית ביותר שניתן לקבל. כך, יוכל הוא להתרשם, לשאול שאלות, להעיר הערות ולבקש שינויים. האפשרויות לעיצוב פנים הינן רבות מאוד, כך, שעדיף לשנות עוד לפני שהונחו היתדות הראשונים לבניית המבנה הנדרש. הדמיות אלו נחוצות לכל הגורמים המטפלים בבניית המבנה וביניהם: הלקוחות, האדריכלים, קבלני השלד וקבלני עבודות הגמר. הן מספקות כלי עזר נוסף לכל בעלי המקצוע הללו ואחרים נוספים. ברור הוא, שהם מסתמכים בעיקר על התכניות אבל המחשה ויזואלית תורמת את תרומתה הנוספת.

סטודיו הדמיות אדריכליות מסוגל ליצור הדמיה ממוחשבת מתקדמת ביותר, אשר יכולה לייצר מציאות רבודה ומסוגלת להמחיש בצורה מיטבית את המראה הפנימי של החדר העתידי בבית כפי שישתקף על פי העיצוב שעליו הוחלט. כאשר הדמיה מיוצרת בצורה מקצועית היא לא תהיה רחוקה מהמציאות האמיתית ואפילו דומה לה מאוד. כל העוסקים במלאכה אינטראקטיבית זאת הינם מומחים אשר לצד הידע המקצועי שלהם הם ניחנים ביצירתיות רבה. הם מעודכנים רבות בכל החידושים העולמיים בתחום ויכולים לתרום את כל הידע, הניסיון והחדשנות לכל לקוח, מומלץ לנצל טכנולוגיה זאת אשר יכולה לספק מבט נכון על הפרויקט עצמו ולחסוך כסף, זמן מיותר ועוגמת נפש. כל מבנה נבנה לצמיתות ומושקע בו הון רב וכדאי לעשותו היטב.

אורית כהן אדריכלות הדמיות אדריכליות ורישוי עסקים