054-7248448

תכנון לופט לאירועים פרטיים

  • מתכנן אירוע פרטי מיוחד? מסיבה מרגשת?
  • מחפש אחר מקום מושלם להנות בו?
  • לופט למסיבת רווקות?
הזמנת לופט לאירועים פרטיים נהפכה לנפוצה ביותר בשנים האחרונות, לאור התמורה הגבוהה שמקבלים. אנשים רבים הבינו כי בלופט הם יוכלו להנות הרבה יותר מאשר באירוע באולם גדול או לחילופין יותר מאשר בטבע. ולמה זה? פשוט כי לופט הוא גם מאובזר בכל מה שצריך וגם אינטימי ומבודד. אין בעיות חניה, אין בעיה לשים מוזיקה רועשת עד שעות מאוחרות, יש בריכה ויש איפה לישון ובקיצור – מושלם לכל אירוע.

הידעת? ניתן להתאים את סגנון הלופט לסגנון האירוע

לדוגמא, אם אתה רוצה לתכנן אירוע חינה תוכל להתאים את הלופט ולעצבו ולסגננו בסטייל מרוקאי. אם החלטת לקיים ברית להולדת הבן – תוכל להתאים את הלופט בדיוק למארוע מסוג זה. זהו בעצם היתרון הגדול של כל הלופטים – ניתן לבצע תכנון לופט לאירועים פרטיים אשר יהיו מותאמים אישית לבקשת הלקוחות. בתכנון הלופט לאירוע - המבנה נשאר והתפאורה מתחלפת בהתאם לבקשות הלקוח. השמים הם הגבול וניתן להפליג עם הדמיון למחוזות רחוקים.

לופט לאירועים פרטיים - יתרונות

נכון שניתן לקיים אירועים באולמות, בטבע, בבית פרטי או בחוף הים. אבל לתכנון לופט לאירועים פרטיים יש יתרונות רבים הרבה יותר:
  • אם רוצים להשכיר את הלופט למסיבת רווקות ניתן להנות מריקודים עד אור הבוקר ואפילו לישון בחדרי השינה המפנקים שהלופט מספק.
  • אם רוצים לקיים אירועי חברה ניתן להסב את החלל הגדול שקיים בלופט לחלל המותאם להרצאות.
  • אם רוצים לקיים הצעת נישואין מפתיעה ורומנטית ניתן לבחור לופט קטן ואינטימי לשם קיום האירוע.
  • תכנון לופט לאירועים פרטיים נותן את החופש ללקוח לעצב את המקום בדיוק בסגנון שהוא אוהב.
  • ניתן להחליף "תפאורה" בלופט בהתאם לאירוע שמקיימים.
אלו הם יתרונות על קצה המזלג. לאחר שרואים לופטים איכותיים וחווים שם אירוע כזה או אחר, מבינים כמה זה כיף ומשחרר.

לופט למסיבת רווקות

מסיבת רווקות היא אירוע מאוד נפוץ. עשרות בנות בשנה מתחתנות ומחפשות איפה לבלות עם חברותיהן את סוף תקופת הרווקות, רגע לפני החתונה. ישנן כלות שאוהבות אירועים גדולים ורועשים וישנן כלות שמעדיפות אירועים שקטים ואינטימיים יותר. בלופט למסיבת רווקות ניתן לעשות בעצם הכל -  אירוע גדול, אירוע קטן, אירוע רועש, אירוע שקט, מסיבת ריקודים, ארוחת שף, צפייה בסרט וכל העולה על רוח החוגגות. ניתן גם לישון בלופטים ולהתפנק בבריכה או בג'קוזי, ולכן לופט למסיבת רווקות זוהי באמת הבחירה המושלמת עבור כל כלה עתידית.

למה לקיים מסיבה דווקא בלופט?

תכנון לופט לאירועים פרטיים מקנה לחוגגים יתרונות רבים, החל מהתכנון ועד האירוע עצמו. לכן אנשים רבים מעדיפים לקיים אירועים ומסיבות דווקא בלופטים. התכנון כולל איזה סגנון תאורה רוצים, האם רוצים לעצב בצבעים כאלו ואחרים, האם לקיים ארוחה במקום ועוד אינספור רעיונות שונים.
תמיד תוכל לבחור לקיים מסיבה בחיק הטבע ולשלם פחות אבל אז גם תצטרך לארגן הכל מההתחלה ועד הסוף – לדאוג לתאורה, לדאוג למקומות ישיבה, לדאוג לאוכל, לדאוג לתוכנית אומנותית, לדאוג למקומות לינה ועוד ועוד ועוד.
לכן הבחירה בתכנון לופט לאירועים פרטיים היא הרבה יותר נוחה וגם משתלמת בסופו של דבר מבחינה כלכלית ובעיקר מבחינה לוגיסטית למארגני האירוע.


אורית כהן אדריכלות הדמיות אדריכליות ורישוי עסקים